ARIATEX LACNO

Dámske tielko Victori s čipkou

Dámske tielko Victori s čipkou

Nežné tielko s čipkou v tmavomodrej farbe. Český výrobca! Tielko je vyrobené z viskózy s prídavkom elastanu pre vyššiu pružnosť materiálu Klasické ramienka, okrúhly výstrih, dĺžka pod oblasť bokov Dekolt a ramienka sú z nádhernej čipky vo svetlozelenej farbe Príjemný, chladivý materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske tielko Nicol s čipkou

Dámske tielko Nicol s čipkou

Nikol tielko s čipkou v koralovej farbe. Český výrobca! Tielko je vyrobené z viskózy s prídavkom elastanu pre vyššiu pružnosť materiálu Klasické ramienka, okrúhly výstrih, dĺžka pod oblasť bokov Dekolt a ramienka sú z nádhernej čipky v červenej farbe Príjemný, chladivý materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

Prejsť do e-shopu >>
Tričko Eliza Coral

Tričko Eliza Coral

Príjemné tričko Eliza z viskózy, zdobené jemnou kvetinovou čipkou! Český výrobca! Praktický strih aj vzhľad, ktorý sa hodí k nohaviciam, džínsom aj sukni materiál z viskózy obsahuje elastan pre vyššiu pružnosť a priľnavosť látky krátky voľnejší rukáv, dĺžka trička je takmer pod oblasť zadočka - udrží chrbát v teple mierny lodičkový výstrih je lemovaný jemnou čipkou, kvetinami a ornamentami česká výroba!..

Prejsť do e-shopu >>
Tielko Victoria Black čipkované

Tielko Victoria Black čipkované

Nežné tielko s čipkou v čiernej farbe. Český výrobca! Tielko je vyrobené z viskózy s prídavkom elastanu pre vyššiu pružnosť materiálu klasické ramienka, okrúhly výstrih, dĺžka pod oblasť bokov dekolt a ramienka sú z nádhernej čipky v rovnakej farbe ako tielko príjemný, chladivý materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske tielko Marta

Dámske tielko Marta

Nežné tielko s čipkou vo fialovej farbe. Český výrobca! Tielko je vyrobené z viskózy s prídavkom elastanu pre vyššiu pružnosť materiálu Klasické ramienka, okrúhly výstrih, dĺžka pod oblasť bokov Dekolt a ramienka sú z nádhernej čipky v rovnakej farbe ako tielko Príjemný, chladivý materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

Prejsť do e-shopu >>
Legíny Ema

Legíny Ema

Luxusné jachtové legíny námorníckeho štýlu. Nohavice sú z viskózy s prídavkom elastanu pre vyššiu pružnosť materiálu Priliehavý strih, trojštvrťová dĺžka (capri), v páse guma v tuneli Príjemný chladivý materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami V ponuke nájdete aj ladiace tielko v rovnakom štýle!..

Prejsť do e-shopu >>
Outlet > Dámske oblečenie – Outlet

Dámska spodná bielizeň > Pančuchový tovar a legíny > Legíny > Hladké

Oblečenie a doplnky > Tričká, tielka, tuniky, svetrePomoc a technická podpora: contacts