EXPEDUS LACNO

Pánske športové tričko Ján

Pánske športové tričko Ján

Pánske športové tričko so systémom odvodu telesnej vlhkosti. S antibakteriálnymi vlastnosťami! Pohodlný praktický strih - výborné ako na fit aktivity, tak rekreačnú turistiku špeciálne silnejšie pórovité mikrovlákno odvádza telesnú vlhkosť a teplo, zároveň necháva pokožku voľne dýchať materiál trička je pretkaný striebornou nitkou, ktorá má prirodzené antibakteriálne vlastnosti a znižuje riziko zápachu chráni pokožku pred UV a UB lúčmi krátky rukáv, ta..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske športové tielko Ina

Dámske športové tielko Ina

Dámske športové tielko so systémom odvodu telesnej vlhkosti. S antibakteriálnymi vlastnosťami! Pohodlný praktický strih - výborné ako na fit aktivity, tak rekreačnú turistiku špeciálne silnejšie pórovité mikrovlákno odvádza telesnú vlhkosť a teplo, zároveň necháva pokožku voľne dýchať materiál tielka je pretkaný striebornou nitkou, ktorá má prirodzené antibakteriálne vlastnosti a znižuje riziko zápachu chráni pokožku pred UV a UB lúčmi americké prieram..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske športové tričko Alex

Dámske športové tričko Alex

Dámske športové tričko so systémom odvodu telesnej vlhkosti. S antibakteriálnymi vlastnosťami! Pohodlný praktický strih - výborné ako na fit aktivity, tak rekreačnú turistiku špeciálne silnejšie pórovité mikrovlákno odvádza telesnú vlhkosť a teplo, zároveň necháva pokožku voľne dýchať materiál trička je pretkaný striebornou nitkou, ktorá má prirodzené antibakteriálne vlastnosti a znižuje riziko zápachu chráni pokožku pred UV a UB lúčmi dlhý rukáv, takm..

Prejsť do e-shopu >>
Tričko Kamila dámske

Tričko Kamila dámske

Dámske termo tričko s dlhým rukávom. Pre aktívne ženy milujúce pokojné prechádzky alebo aktívny šport či horskú turistiku. Z modifikovaných vlákien vysokej kvality priadza so striebornou nitkou - antibakteriálne, bráni zápachu a plesniam materiál zaručuje farebnú i tvarovú stálosť aj pri častom používaní drží teplotu tela a vlhkosť prepúšťa von v partiách, kde je predpoklad väčšej potivosti, je použité špeciálne vlákno ploché švy - nespôsobu..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske športové tričko Rob

Pánske športové tričko Rob

Pánske športové tričko so systémom odvodu telesnej vlhkosti. S antibakteriálnymi vlastnosťami! Pohodlný praktický strih - výborné ako na fit aktivity, tak rekreačnú turistiku špeciálne silnejšie pórovité mikrovlákno odvádza telesnú vlhkosť a teplo, zároveň necháva pokožku voľne dýchať materiál trička je pretkaný striebornou nitkou, ktorá má prirodzené antibakteriálne vlastnosti a znižuje riziko zápachu chráni pokožku pred UV a UB lúčmi dlhý rukáv, takm..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske športové šortky Ed

Pánske športové šortky Ed

Pánske športové tričko so systémom odvodu telesnej vlhkosti. S antibakteriálnymi vlastnosťami! Pohodlný praktický strih - výborné ako na fit aktivity, tak rekreačnú turistiku špeciálne silnejšie pórovité mikrovlákno odvádza telesnú vlhkosť a teplo, zároveň necháva pokožku voľne dýchať materiál šortiek je pretkaný striebornou nitkou, ktorá má prirodzené antibakteriálne vlastnosti a znižuje riziko zápachu chráni pokožku pred UV a UB lúčmi krátka nohavičk..

Prejsť do e-shopu >>
Outlet > Dámske oblečenie – Outlet

Výpredaj > Pánska bielizeň – Výpredaj

Outlet > Pánska bielizeň - OutletPomoc a technická podpora: contacts