LAUMA LINGERIE LACNO

Nohavičky Snake

Nohavičky Snake

Nohavičky klasického strihu v imitácii hadej kože. Nohavičky sú z jemného mikrovlákna so vzorom hadej kože Zadná strana hladká Saténový pás so všitou gumičkou v tuneli Lemy nohavičiek sú hladké, elastické Rozkrok zosilnený bavlnenou látkou..

Prejsť do e-shopu >>
Tangá Carmen Black

Tangá Carmen Black

Tangá nohavičky v kvetinovom dizajne. Nohavičky sú z jemného mikrovlákna so vzorom ruží Zadná strana hladká Saténový pás so všitou gumičkou v tuneli Lemy nohavičiek podšité mäkkou bielizňovou gumičkou Rozkrok zosilnený bavlnenou látkou ..

Prejsť do e-shopu >>
Podprsenka Blue Daisy Push-Up gélová

Podprsenka Blue Daisy Push-Up gélová

Podprsenka s Push-Up efektom s pôvabným kvetinovým vzorom. Zvýrazní krásu Vášho dekoltu! Vytvára krásne modelovaný dekolt vďaka silikónovým (gélovým) Push-Up vypchávkam, ktoré sú súčasťou košíčkov Košíčky sú pošité hebkým mikrovláknom s bielymi kvetmi Horná časť je z modrého saténu Odopínateľné ramienka s reguláciou dĺžky vzadu Nízky stred s mašličkou je vhodný aj do hlbokých výstrihov Všité kostice košíčkov, bez bočných kostíc Elas..

Prejsť do e-shopu >>
Nohavičky Adventure

Nohavičky Adventure

Klasické nohavičky v módnom kockovanom prevedení. S imitáciou vreciek! Nohavičky sú z hebkého kockovaného mikrovlákna v bielej, červenej a modrej farbe Na bokoch imitácia vreciek, ktoré sú z vnútornej strany podložené priedušným tylom Pás je z pružnej gumičky Nohavičky sú v prednej časti podložené mäkkou bielizňovou gumičkou, vzadu sú hladké, elastické Oblasť rozkroku zosilnená komfortnou bavlnenou látkou..

Prejsť do e-shopu >>
Nohavičky Blue Daisy francúzske

Nohavičky Blue Daisy francúzske

Nežné nohavičky francúzskeho strihu v kvetinovom prevedení. Nohavičky sú z jemného mikrovlákna s bielymi kvetmi Zadná strana hladká Saténový pás so všitou gumičkou v tuneli Lemy nohavičiek pružné, hladké Rozkrok zosilnený bavlnenou látkou..

Prejsť do e-shopu >>
Podprsenka Snake Push-Up gélová

Podprsenka Snake Push-Up gélová

Originálna a jedinečná. Taká je Push-Up podprsenka vo zvieracom dizajne. Zvýrazní krásu Vášho dekoltu! Vytvára krásne modelované prsia vďaka silikónovým (gélovým) Push-Up vypchávkam, ktoré sú súčasťou košíčkov Košíčky sú pošité hebkým mikrovláknom s motívom hadej kože Horná časť je z modrého saténu Odopínateľné ramienka majú bežné dĺžkové nastavenie v zadnej časti Nízky stred s mašličkou je vhodný aj do hlbokých výstrihov Všité kostice košíč..

Prejsť do e-shopu >>
Podprsenka Adventure Push-Up

Podprsenka Adventure Push-Up

Nápaditá a pohodlná. Taká je podprsenka s Push-Up efektom v kockovanom dizajne. S predným zapínaním! Všité vypchávky spoločne so zväčšujúcim strihom nádherne modelujú dekolt Košíčky sú pošité kockovanou látkou v bielej, červenej a modrej farbe Prišité ramienka majú v zadnej časti strih do písmena T (racerback) – poskytujú komfortné nosenie Nízky stred je vhodný aj do hlbokých výstrihov Všité kostice košíčkov, bez bočných kostíc Elastický obv..

Prejsť do e-shopu >>
Podprsenka Carmen Push-Up gélová

Podprsenka Carmen Push-Up gélová

Očarujúca Push-Up podprsenka v kvetinovom dizajne. Zvýrazní krásu Vášho dekoltu! Vytvára krásne modelované prsia vďaka silikónovým (gélovým) Push-Up vypchávkam, ktoré sú súčasťou košíčkov Košíčky sú pošité hebkým mikrovláknom s motívom ruží Horná časť je z čierneho saténu Odopínateľné ramienka majú bežné dĺžkové nastavenie v zadnej časti Nízky stred s mašličkou je vhodný aj do hlbokých výstrihov Všité kostice košíčkov, bez bočných kostíc..

Prejsť do e-shopu >>
Tangá Blue Daisy

Tangá Blue Daisy

Nežné tangá nohavičky v kvetinovom prevedení. Nohavičky sú z jemného mikrovlákna s bielymi kvetmi Zadná strana hladká Pružný saténový pás Lemy nohavičiek podšité mäkkou bielizňovou gumičkou Rozkrok zosilnený bavlnenou látkou..

Prejsť do e-shopu >>
Dámska spodná bielizeň > Nohavičky > Tangá

Outlet > Podprsenky - Outlet

Dámska spodná bielizeň > Podprsenky > Push-Up

Dámska spodná bielizeň > Nohavičky > Klasické nohavičky

Outlet > Nohavičky a tangá - Outlet

Akcia > Akcia týždňaPomoc a technická podpora: contacts