LINEA FASHION LACNO

Sťahovacie nohavičky Maia

Sťahovacie nohavičky Maia

Dámske sťahovacie nohavičky so zvýšeným pásom a lepenými švami. Pre perfektné vytvarovanie postavy! SOFT CONTROL – ľahký stupeň stiahnutia, s vyhladzujúcim efektom rizikových partií Nohavičky sú vyrobené z pružného mikrovlákna, ktoré sa prispôsobí postave Materiál dokonale priľne k telu, nehrnie sa a je neviditeľný aj pod priliehavejším oblečením Nohavičky obopnú a krásne vytvarujú pás, boky, bruško a zadoček Zvýšený pás (k pupku) a lemy nohavičiek m..

Prejsť do e-shopu >>
Sťahovacie nohavičky vysoké M1080

Sťahovacie nohavičky vysoké M1080

Dámske sťahovacie nohavičky s vysokým pásom. Pre perfektné vytvarovanie postavy! MID CONTROL - stredný stupeň stiahnutie, s tvarujúcim a formujúcim efektom rizikových partií nohavičky sú vyrobené z mäkkého a pružného mikrovlákna s ornamentálnym motívom, z vnútornej strany podložené pohodlným úplezom materiál dokonalo priľne k telu, nehrnie sa a je neviditeľný aj pod priliehavejšom oblečením nohavičky dokonalo obopnú a krásne vytvarujú pás, boky a zadoček..

Prejsť do e-shopu >>
Sťahovacie nohavičky vysoké M1070 Black

Sťahovacie nohavičky vysoké M1070 Black

Dámske sťahovacie nohavičky s vysokým pásom. Pre perfektné vytvarovanie postavy! MID CONTROL - stredný stupeň stiahnutie, s tvarujúcim a formujúcim efektom rizikových partií nohavičky sú vyrobené z pružnej čipky podloženej jemným tylom telovej farby materiál dokonalo priľne k telu, nehrnie sa a je neviditeľný aj pod priliehavejšom oblečením nohavičky dokonalo obopnú a krásne vytvarujú pás, boky a zadoček zvýšený pás (takmer pod prsia) s pružnou širš..

Prejsť do e-shopu >>
Sťahovacie nohavičky M1020 Air

Sťahovacie nohavičky M1020 Air

Dámske sťahovacie nohavičky s vysokým pásom. Pre perfektné vytvarovanie postavy! MID CONTROL - stredný stupeň stiahnutie, s tvarujúcim a formujúcim efektom rizikových partií nohavičky sú vyrobené z pružného mikrovlákna v kombinácii s jemným tylom materiál dokonalo priľne k telu, nehrnie sa a je neviditeľný aj pod priliehavejšom oblečením dokonalo obopnú a krásne vytvarujú pás, boky a zadoček zvýšený pás (takmer pod prsia) s pružnou gumičkou doplneno..

Prejsť do e-shopu >>
Dámska spodná bielizeň > Sťahovacia bielizeň > Sťahovací efekt bruška a bokovPomoc a technická podpora: contacts