NICE UNDERWEAR SNC LACNO

Podprsenka Island Push-Up

Podprsenka Island Push-Up

Trendy talianska Push-Up podprsenka, v zamilovanom dizajne. Buďte štýlová a hravá! Moldované (pevne vystužené) košíčky majú penovú Push-Up výstuž, ktorá krásne vyplní a zdvihne prsia povrch podprsenky je z prvotriednej bavlny, s prídavkom pružného elastanu romantická potlač srdiečok a pusiniek po celom materiáli podprsenky ramienka sú mäkké a pružné, pevne prišité a majú bežne nastaviteľnú dĺžku elastický obvod je podložený bielizňovou gumičkou, ktorá zabraňuje otlakom zapínanie dvojháčkové, trojpolohová voľba stiahnutia Pohodlná, praktická, trendy! Podprsenku Island si určite zamilujete!..

Prejsť do e-shopu >>
Podprsenka Coca Cola Push-Up

Podprsenka Coca Cola Push-Up

Trendy talianska Push-Up podprsenka, v dizajne obľúbenej coly. Buďte štýlová a hravá! Moldované (pevne vystužené) košíčky majú penovú Push-Up výstuž, ktorá krásne vyplní a zdvihne prsia Povrch podprsenky je z prvotriednej bavlny, s prídavkom pružného elastanu Na pravom košíčku je potlač Crazy in Love, ktorý je v rovnakom vzhľade písma, ako znak obľúbenej coly Ramienka sú mäkké a pružné, pevne prišité a majú bežne nastaviteľnú dĺžku Elastický obvod je podložený bielizňovou gumičkou, ktorá zabraňuje otlakom Zapínanie dvojháčkové, trojpolohová voľba stiahnutia Pohodlná, praktická, trendy! Podprsenku Cola si určite zamilujete!..

Prejsť do e-shopu >>
Podprsenka Garden Push-Up

Podprsenka Garden Push-Up

Trendy talianska Push-Up podprsenka, v romantickom dizajne. Buďte nežná a hravá! Moldované (pevne vystužené) košíčky majú penovú Push-Up výstuž, ktorá krásne vyplní a zdvihne prsia povrch podprsenky je z prvotriednej bavlny, s prídavkom pružného elastanu romantická potlač kvetín po celom materiáli podprsenky (modrý nádych) uprostred košíčkov saténová stužka v sladko ružovej farbe ramienka sú mäkké a pružné, pevne prišité a majú bežne nastaviteľnú dĺž..

Prejsť do e-shopu >>
Podprsenka Tropical Push-Up

Podprsenka Tropical Push-Up

Trendy talianska Push-Up podprsenka, v romantickom dizajne. Buďte nežná a hravá! Moldované (pevne vystužené) košíčky majú penovú Push-Up výstuž, ktorá krásne vyplní a zdvihne prsia povrch podprsenky je z prvotriednej bavlny, s prídavkom pružného elastanu potlač tropickej záhrady po celom materiáli podprsenky uprostred košíčkov saténová stužka ramienka sú mäkké a pružné, pevne prišité a majú bežne nastaviteľnú dĺžku elastický obvod je podlože..

Prejsť do e-shopu >>
Outlet > Podprsenky - Outlet

Akcia > Akcia týždňa

Výpredaj > Podprsenky - VýpredajPomoc a technická podpora: contacts