ROSSLI LACNO

Pánske pyžamo Stripes

Pánske pyžamo Stripes

Bavlnený pyžamový komplet pre súčasného muža! Komplet je vyrobený zo 100% bavlny, úplet je veľmi príjemný na dotyk Pyžamo je vyrobené v kombinácii s bavlnou, a to pomocou špeciálnej technológie - pri nej sa vlákna stáčajú v smere a proti smeru hodinových ručičiek Okrúhly výstrih trička nadväzuje na zapínaciu légu s tromi kovovými gombíkmi Na dolnom okraji trička je prišité kovové logo Dlhé pyžamové nohavice majú v páse všitú gumu v tuneli a sťahovaciu šnúrku a na bokoch vrecká..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske pyžamo Good times

Dámske pyžamo Good times

Pohodlné, módne a originálne dámske pyžamo. Pyžamo je vyrobené v kombinácii s bavlnou, a to pomocou špeciálnej technológie – pri nej sa vlákna stáčajú v smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemecký certifikát kvality Oeko-Tex® Standard 100, ktorý Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Predná strana trička má nápis, zadná strana je dlhšia ako predná, na okraji je prišité kovové logo Okrúhly výstrih a trojštvrťové rukávy Dlhé nohavice so žíhaným vzorom majú v páse širokú plochú gumu pevne všitú v tuneli, dva gombíky Nohavice zakončené širším lemom (zabraňuje vyhrňovaniu)..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske pyžamo Sleeping

Dámske pyžamo Sleeping

Dámske pyžamo pre absolútne pohodlie! Pyžamo je vyrobené v kombinácii s bavlnou, a to pomocou špeciálnej technológie - pri nej sa vlákna stáčajú v smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oeko-Tex® Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko má okrúhly výstrih a dlhé rukávy Na prednej strane je nápis, na dolnom leme trička je našité malé kovové srdiečko Nohavice s drobným kvetinovým vzorom majú v páse v tuneli všitú plochú gumu a šnúrku na stiahnutie..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Andrej

Pánske pyžamo Andrej

Pohodlný pyžamový komplet pre moderného muža! Komplet je vyrobený v kombinácii s bavlnou, úplet je veľmi príjemný na dotyk Okrúhly výstrih trička nadväzuje na zapínaciu légu s troma kovovými gombíkmi Na dolnom okraji trička je prišité kovové logo Dlhé pyžamové nohavice z bavlneného flanelu majú v páse všitú gumu v tuneli a sťahovaciu šnúrku..

Prejsť do e-shopu >>
Dámska nočná košeľa Adel

Dámska nočná košeľa Adel

Dámska nočná košeľa z veľmi príjemného úpletu! Košeľa je vyrobená v kombinácii s bavlnou a to pomocou špeciálnej technológie - pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Opatrené nemeckou certifikáciou Oeko-Tex® Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť košele Košeľa má okrúhly výstrih, ktorý prechádza v zapínaciu légu s tromi gombíkmi Dlhý rukáv zakončený pružným lemom..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Louis

Pánske pyžamo Louis

Pánske pyžamo zo 100% bavlny. V nadčasovom pruhovanom dizajne! Pyžamo je vyrobené špeciálnou technológiou – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko má na hrudi vrecko s vyšitými nápismi Pás nohavíc má prešitú gumu s sťahovaciu šnúrku Na zadnej strane jedno vrecko..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Joseph

Pánske pyžamo Joseph

Pánske pyžamo zo 100% bavlny v nadčasovom pruhovanom prevedení! Je vyrobené špeciálnou technológiou – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko má veľmi jemný pruhovaný vzor, na prednej strane doplnený nápismi Pyžamové nohavice majú v páse prešitú gumu a sťahovaciu šnúrku Na zadnej strane jedno vrecko..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Julien

Pánske pyžamo Julien

Pánske pyžamo zo 100% bavlny v nadčasovom pruhovanom prevedení! Vyrobené špeciálnou technológiou – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko má na hrudi vrecko s vyšitými nápismi Jednofarebné pyžamové nohavice, v páse prešitá guma a sťahovacia šnúrka Na zadnej strane jedno vrecko..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Eric

Pánske pyžamo Eric

Pánske pyžamo zo 100% bavlny v nadčasovom pruhovanom prevedení! Pyžamo je vyrobené špeciálnou technológiou – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko má veľmi jemný pruhovaný vzor, na prednej strane doplnený nápismi Pyžamové nohavice majú v páse prešitú gumu a sťahovaciu šnúrku Na zadnej strane jedno vrecko..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Roger

Pánske pyžamo Roger

Pánske pruhované pyžamo z komfortnej bavlny. Správna voľba pre moderného muža! Pyžamo je vyrobené v kombinácii s príjemnou bavlnou, a to pomocou špeciálnej technológie – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko komfortného voľnejšieho strihu Pás nohavíc má prešitú gumu a sťahovaciu šnúrku Na zadnej strane jedno vrecko..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Serge

Pánske pyžamo Serge

Pánske bavlnené pyžamo v modernom dizajne. Je vyrobené v kombinácii s bavlnou, a to pomocou špeciálnej technológie – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko má na hrudi vrecko s natlačeným znakom Pás nohavíc má širšiu gumu a sťahovaciu šnúrku Jedno vrecko na zadnej strane..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske pyžamo Helene

Dámske pyžamo Helene

Elegantné voľnejšie pyžamo s tunikovým horným dielom. Pyžamo je vyrobené s prídavkom bavlny, a to pomocou špeciálnej technológie – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Horný diel v štýle tuniky má v oblasti dekoltu čipkované pásiky a zapínanie na gombíky Strih sa pozvoľna rozširuje od prestrihnutej časti pod prsami Pyžamové nohavice z mierne zosilnenej látky Pás so širšou pružnou gumou..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske pyžamo Laurence

Dámske pyžamo Laurence

Voľnejšie dámske pyžamo s ornamentálnym motívom. Dokonalé pohodlie v podobe 100% bavlny! Komplet trička a nohavíc je vyrobený špeciálnou technológiou – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Výstrih trička je možné rozopnúť pomocou troch gombíkov, na hrudi je výšivka Vzorované nohavice, pás so všitou gumou v tuneli a šnúrkou..

Prejsť do e-shopu >>
Pánske pyžamo Yves

Pánske pyžamo Yves

Praktické pánske pyžamo zo 100% bavlny. S kockovanými nohavicami! Pyžamo je vyrobené špeciálnou technológiou – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Výstrih trička sa zapína na tri gombíky Voľnejšie nohavice majú v páse prešitú gumu a sťahovaciu šnúrku Na bokoch sú vrecká..

Prejsť do e-shopu >>
Dámske pyžamo Do you love

Dámske pyžamo Do you love

Pohodlné dámske pyžamo s pruhovanými nohavicami. Z príjemnej bavlny! Pyžamo je vyrobené v kombinácii s bavlnou, a to špeciálnou technológiou – pri nej sa vlákna stáčajú po smere a proti smeru hodinových ručičiek Látka a švy oblečenia sa preto aj po niekoľkonásobnom vypraní nezrážajú a držia svoj tvar Pyžamo má nemeckú certifikáciu Oëko-Tex Standard 100, ktorá Vám zaručí dlhú životnosť pyžama Tričko voľnejšieho strihu, na prednej strane farebný nápis Predĺžený zadný diel Nohavice majú v páse všitú gumu v tuneli, sťahovaciu šnúrku a pevne prišitý gombík Nohavice sú zakončené komfortným lemom..

Prejsť do e-shopu >>
Pánska bielizeň > Trenky

Pánska bielizeň > Župany a pyžamá > Pyžamá

Akcia > Tipy na vianočné darčeky > Pánske pyžamá

Pánska bielizeň > Boxerky > Jednofarebné boxerky

Pánska bielizeň > Boxerky

Pánska bielizeň > Boxerky > Viacfarebné boxerky

Výpredaj > Pánska bielizeň – Výpredaj

Outlet > Pánska bielizeň - Outlet

Akcia > Tipy na vianočné darčeky > Dámske pyžamá a župany

Výpredaj > Ostatné - Výpredaj

Outlet > Dámske oblečenie – Outlet

Výpredaj > Dámske oblečenie – Výpredaj

Dámska spodná bielizeň > Župany a pyžamá > Pyžamá

Dámska spodná bielizeň > Župany a pyžamá > Nočné košieľky

Akcia > Tipy na vianočné darčeky > Pánska spodná bielizeň

Outlet > Pánska bielizeň – Outlet

Pánska bielizeň > Slipy a tangáPomoc a technická podpora: contacts